Лежак для тварин Keter Pet Bunkbed 17201821, двоярусний, пластиковий, з подушками, кремовий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: `17201821
4 945 ₴
Показати оптові ціниЛежак двоярусний для тварин Keter Pet Bunkbed (17201821) Кремовий
- Довжина: 60 см
- Глибина: 40 см
- Висота: 51 см
- Вага: 5,57 кг
- Матеріал: поліпропілен
Keter Bunkbed є універсальним і стильним рішенням для хатніх тварин, яке дає вам два ліжка та зручний, простий у використанні носій усе в одному. Нехай ваш центр хатніх тварин із двоярусним ліжком дворівневою або дати їм окремі ліжка, просто знявши верхню. Дві зручні подушки входять. Коли ви перебуваєте в русі, то Bunkbed легко перетворюється на затишний носій. Підходить для кішок або собак невеликих розмірів.
Висока якість використаних під час виробництва матеріалів, компактність і мультифункціональність будиночка-трансформера роблять його унікальним зручним виробом, як для тварин, так і для господарів.
Стильний і затишний лежак трансформується в переноску.
Розбірне двоярусне ліжко
Будиночок + лежак
Переноска + лежак
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Польща |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Колір | Кремовий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 4 945 ₴











