Контейнер для сміття Curver 15 л (14011) Сірий
- Розміри: 335 х 275 х 362 мм
- Об'єм: 15 л
Практичний кошик для сміття, що забезпечує чистоту приміщення, у якому він використовуватиметься. Ідеально підходить як для кухні, ванної кімнати, так і для офісу. Кошик зроблений із високоякісного пластику. Конструкція кришки залишає вміст кошика постійно закритим і невидимим. Контейнер для сміття відкривається за допомогою спеціальної педалі, завдяки чому легше підтримувати гігієну рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 362 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Знімна кришка | Ні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність педалі | Так |
| Об`єм | 15 л |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 335 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴



