Дитячий електромобіль QD-V80 білий (42300216)
Електромобіль QD-V80 - це не тільки чудова розвага для дитини, а й інші переваги. Малюк поступово набуває досвіду керування автомобілем, тренуючи координацію рухів. Дитина вчиться основних маневрів за кермом, може оцінити відстань і вибрати відповідну швидкість транспортного засобу. Крім того, цей транспортний засіб - це безпечна іграшка зі швидкістю, адаптованою до можливостей дитини, і з можливістю дистанційного керування батьками, що контролюють гру.
Основні переваги:
- Ремені безпеки;
- Двері відчиняються;
- Пульт дистанційного керування;
- Передні світлодіодні фари;
- Колеса з міцного пластику;
- Аудіо: вибиране джерело звуку, USB, AUX, мелодії та звуковий сигнал на кермовому колесі.
Технічні характеристики:
- Гарантія: 12 місяців;
- Вага: 10,4 кг;
- Розміри (ДхШхВ): 98x59x61 см;
- Розміри упаковки (ДхШхВ): 90х53х37 см;
- Зарядний пристрій від мережі 220 В;
- Двигун: 20 Вт;
- Акумулятор: 12V7Ah;
- Коробка передач: 2 швидкості (1 вперед, 1 назад) + режим гойдання;
- Швидкість: 5 км/год;
- Власна вага: 11 кг;
- Максимальне навантаження: 35 кг;
- Час заряджання: 8 годин;
- Час роботи: до 2 годин;
Гальмо: автоматичне під час відпускання педалі газу, аварійна зупинка з пульта дистанційного керування (кнопка P).
Згідно з рекомендаціями виробника, автомобіль з оригінальною ліцензією концерну призначений для всіх дітей від 3 років.
Автомобіль для самостійного збирання, яка вимагає небагато часу. До комплекту входить готовий кузов автомобіля, до нього досить прикріпити додаткові елементи, як-от: колеса, кермо, лобове скло, сидіння та дзеркала.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPOKO |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Мелодії, Регулятор гучності, Передні фари, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Ремені безпеки, Звукові ефекти |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Потужність двигуна | 20 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 61 см |
| Довжина | 98 см |
| Ширина | 59 см |
- Ціна: 4 956 ₴











