Дитячий електромобіль Spoko QD-S600 білий машинка на акумуляторі 42300217

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42300217
4 303 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий електромобіль QD-S600 білий (42300217)
Ідеальний подарунок для дитини. У машині є двері, що відчиняються, та ремінь безпеки, завдяки коту гарантується безпека під час їзди. Молодших дітей можуть перевозити батьки (автомобіль, керується за допомогою пульта дистанційного керування). В автомобілі є панель MP3 з вбудованими входами USB і AUX, завдяки яким дитина зможе насолоджуватися улюбленою музикою під час водіння. Крім того, у панель завантажені власні мелодії.
Технічні характеристики:
- Батарея: 12V 4.5Ah;
- Двигун: 20 Вт;
- Швидкість: 5 км/год;
- Час роботи: до 1,5 годин;
- Максимальне навантаження: 30 кг;
- Коробка передач: 2 швидкості (1 вперед, 1 назад) + режим хитання;
- Дистанційне керування;
- Музична панель AUX та USB;
- Кнопка зміни напряму руху;
- Індикатор заряду акумулятора;
- Вбудована музика;
- Ремінь безпеки;
- Гарантія: 12 місяців;
- Вага: 11,2 кг;
- Розміри: 100x49x29 см;
- Розміри упаковки (ДхШхВ): 99х49х29 см.
Комплектація:
- Машинка;
- Акумулятори 1 шт.;
- Зарядний пристрій;
- Пульт для керування автомобілем;
- Машиною може керувати дитина за допомогою керма та педалі газу. Однак ми рекомендуємо вам контролювати подорож вашої дитини за допомогою пульта дистанційного керування. Це дасть батькам повний контроль над безпекою дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPOKO |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Мелодії, Регулятор гучності, Передні фари, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Ремені безпеки, Звукові ефекти |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Потужність двигуна | 20 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 303 ₴



