Форма для запікання жаростійка скляна з кришкою кругла Simax 0.7 л 6056/6066
Форма для запікання скляна кругла з кришкою Simax 0.7 л (6056/6066)
- Об'єм форми: 0,7 л
- Об'єм кришки: 0,3 л
- Розміри: 203 x 160 x 71 мм
- Форма: кругла
- Матеріал: жароміцне скло
- Максимально допустима температура: 300°C
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Використання в мікрохвильовці: так
- Зберігання в холодильнику: так
- Зберігання в морозильній камері: так
- Можливість використовувати в духовці: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота без кришки | 71 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | Є |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Об`єм | 0.7 л |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴








