Мікрохвильова піч Magio МG-405, 20 л, 700 Вт, з функцією розморожування

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 405MG
3 956 ₴
3 363 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Magio МG-405
- Внутрішній об'єм: 20 л
- Потужність: 700 Вт
- Керування: механічне
- Уровни мощности: 5
- Режим розморожування
- Автоматичне вимкнення
- Звуковий сигнал
- Лампа "внутрішня підсвітка"
- Діаметр обертової скляної тарілки: 25.5 см
- Дверцята з бічним відкриттям зі скляним вікном
- Габарити (ВхШхД): 262 х 351 х 455 мм
- Вага: 10,6 кг
Мікрохвильова піч Magio MG-405 — чудовий вибір для тих, хто шукає недорогу, надійну та просту у використанні НВЧ-піч для дому або офісу. Популярна серед моделей «мікроволновка 20 літрів без гриля», а також як «компактна мікрохвильовка з механічним керуванням». Часто вибирається покупцями, яким потрібна класична мікрохвильовка для розігрівання їжі, напоїв або швидкого розморожування продуктів. Ідеально підходить для кухні з обмеженим простором. Виникає як «проста мікрохвильовка з ручками», «бюджетна мікрохвильова піч з таймером», «міцнохвильова піч 700 Вт». Практичне рішення в сегменті НВЧ без зайвих функцій — тільки все необхідне для щоденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Елементи управління | Поворотні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота | 262 мм |
| Глибина | 351 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Режим розморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 363 ₴



