Журнальний столик з дерева та епоксидної смоли прямокутний 108,5x52,5 см (2240042)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2240042
9 600 ₴
8 000 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Журнальний стіл "Прямокутний, синій №1"
Поєднання натурального дерева та епоксидної смоли насиченого блакитного кольору створює ефект водної стихії, що м’яко огортає деревину, ніби хвиля береги.
Прямокутна форма надає столу практичності, а металевий білий каркас забезпечує надійну опору та сучасний вигляд. Він ідеально впишеться як у лофт-простір, так і в мінімалістичний інтер'єр, додаючи тепла й свіжості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Колір каркасу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 14.5 кг |
| Висота столика | 490 мм |
| Глибина столика | 525 мм |
| Довжина столика | 1085 мм |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево, Епоксидна смола |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴









