Казан чавунний азійський без кришки Brizoll (Бризол) 6 л (KA06)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KA06
1 255 ₴
1 067 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Казан чавунний азійський без кришки Brizoll 6 л (KA06)
- Об'єм: 6 л
- Діаметр: 32.3 см
- Висота: 129 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
- Товщина дна: 3.8 мм
- Вага: 4 кг
- Тип казана: Азійський
- Матеріал: Чавун
- Підходить для всіх різновидів плит
- Властивості: безпечний та екологічно чистий посуд, природне органічне покриття, збагачує їжу іонами заліза, довговічний і зносостійкий
Азійський чавунний казан місткістю 6 л. Без кришки. Призначений для приготування страв на багатті або мангалі, що вимагають тушкування, томління та приготування у власному соку.
Товсті стінки та напівсферичне дно акумулюють тепло на всій поверхні казана, і сприяють рівномірному приготуванню їжі. М'ясо, плов та інші страви, приготовані в казані з чавуну, по-особливому смачні, соковиті та мають просто неймовірний насичений аромат.
Чавунний казан стійкий до пошкоджень. Незамінний помічник у поході, на дачі та відпочинку на природі.
У разі дбайливого догляду чавунний посуд слугуватиме вам дуже довго!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 129 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Діаметр | 323 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 6 л |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Стан | Новий |
| Товщина дна казана | 3.8 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тип плити | Склокерамічна, Газова, Індукційна, Електрична |
| Тринога | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067 ₴









