Казан чавунний азійський з чавунною кришкою Brizoll (Бризол) 6 л (KA06-1)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KA06-1
2 182 ₴
1 855 ₴
Показати оптові ціниКазан чавунний азійський з чавунною кришкою Brizoll 6 л (KA06-1)
Характеристики казана:
- Об'єм: 6 л
- Діаметр: 32 см
- Висота: 129 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
- Товщина дна: 3.8 мм
- Вага: 4 кг
- Тип казана: Азійський
- Матеріал: Чавун
- Підходить для всіх різновидів плит
- Властивості: безпечний та екологічно чистий посуд, природне органічне покриття, збагачує їжу іонами заліза, довговічний і зносостійкий
Характеристики кришки:
- Діаметр: 36 см
- Висота: 63 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
- Вага: 2.8 кг
- Матеріал: Чавун
Азійський чавунний казан місткістю 6 л. Укомплектований дужкою та чавунною кришкою. Призначений для приготування страв на багатті або мангалі, що вимагають тушкування, тушкування та приготування у власному соку.
Товсті стінки та напівсферичне дно акумулюють тепло на всій поверхні казана, і сприяють рівномірному приготуванню їжі. М'ясо, плов та інші страви, приготовані в казані з чавуну, по-особливому смачні, соковиті та мають просто неймовірний насичений аромат.
Чавунний казан із кришкою стійкий до пошкоджень. Незамінний помічник у поході, на дачі та відпочинку на природі.
У разі дбайливого догляду чавунний посуд слугуватиме вам дуже довго!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.8 кг |
| Висота | 129 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Діаметр | 32 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Об`єм | 6 л |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Стан | Новий |
| Товщина дна казана | 3.8 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тип плити | Склокерамічна, Газова, Індукційна, Електрична |
| Тринога | Немає |
- Ціна: 1 855 ₴












