Лежак для тварин Curver Cozy Pet Home 17202130, пластиковий, з подушкою, коричневий
Лежак для тварин Curver Cozy Pet Home (17202130) Коричневий
- Розміри: 567 x 567 x 329 мм
- Матеріал: пластик
Це затишний куточок вашого вихованця, щоб згорнутися щоразу, коли йому заманеться. З унікальною глибокою текстурою в'язаного матеріалу, разом із розкішною суперм'якою подушкою, це в кінцевому підсумку ліжко для вашого вихованця та стильний додатковий декор для вашого дому.
Стильний круглий лежак для тварин Cozy Pet Home Knit Curver 17202130 — затишний куточок вашого вихованця, де він відчує себе у власному будинку. Лежак з унікальною глибокою текстурою в'язаного матеріалу та з розкішною, суперм'якою подушкою створює закритий простір. М'який лежак зверху дасть змогу кішці або собаці перебувати на видноті та спостерігати за тим, що відбувається навколо.
Якщо перевернути лежак, вийде декоративний столик зі спальним місцем для кішки або собаки всередині. Лежак для тварин Knit Curver 17202130 — це поєднання краси та функціональності, ліжко для вашого вихованця та стильний додатковий декор для вашого дому. Ідеально підійде як для кішки, так і для собак невеликого розміру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Текстиль |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 329 мм |
| Довжина | 567 мм |
| Ширина | 567 мм |
- Ціна: 4 340 ₴













