Мікрохвильова піч Magio МG-406, 20 л, 700 Вт, з функцією розморожування

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 406MG
3 924 ₴
3 335 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Magio МG-406
- Внутрішній об'єм: 20 л
- Потужність: 700 Вт
- Керування: механічне
- Уровни мощности: 5
- Режим розморожування
- Автоматичне вимкнення
- Звуковий сигнал
- Лампа "внутрішня підсвітка"
- Діаметр обертової скляної тарілки: 25.5 см
- Дверцята з бічним відкриттям зі скляним вікном
- Габарити (ВхШхД): 262 х 351 х 455 мм
- Вага: 10,6 кг
Мікрохвильова піч Magio MG-406 — популярна модель серед компактних мікрохвильовок із базовим функціоналом. Часто шукають як «мікровольна піч 20 л без гриля», «проста НВЧ із механічним керуванням», «дешева мікрохвильовка 700 Вт». Ідеально підходить для розігрівання готових страв, напоїв і швидкого розморожування продуктів. Завдяки класичному дизайну та стандартним габаритам, добре вписується в інтер'єр кухні, офісу або дачної оселі. Запропонуємо користувачам під запитами «микровохвильова піч із таймером», «бюджетна НВЧ-піч із ручками», «мікроволновка з підсвіткою та сигналом закінчення». Чудовий варіант у категорії надійних і недорогих мікрохвильових печей для щоденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Елементи управління | Поворотні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.9 кг |
| Висота | 262 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Режим розморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 335 ₴



