Плита газова портативна туристична одноконфоркова з п'єзопідпалом у кейсі PG-01 синя (951-01-BL)
Газова плитка Ranger Happy PG-01 (951-01-BL)
- Портативна газова плитка на один пальник із економною витратою газу.
- Розрахована на стандартний балон до 5 годин роботи.
- Також додатково є перехідний під звичайний побутовий балон.
- Комплектується пластиковим кейсом для зручного транспортування та зберігання.
- Автопідпалювальний механізм — п'єза, регулятор полум'я.
- Витрата газу: 165 г/год.
- Потужність: 2000-2300 Вт.
- Розмір: 34 х 27,5 х 8 см.
- Вага: 1,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Вага | 1.5 кг |
| Витратуа газового палива | 165 г/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| З'єднання балона | Цангові |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴








