Гойдалка садова Bonro Relax зелена 3-місна не розкладна 800000002
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80000002
3 223 ₴
Показати оптові ціниГойдалка садова Bonro Relax зелена 3-місна не розкладна 800000002
Якщо Ви віддаєте перевагу тихому відпочинку в колі близьких і рідних людей, то садові гойдалки від Bonro Relax — найкращий вибір для досягнення цієї мети. Зручна конструкція рухомого сидіння сподобається як літнім людям, так і активним дітям. Гойдалка зеленого кольору стане прикрасою будь-якої присадибної ділянки, навесні та влітку вона тішитиме око своїм веселим і соковитим кольором на тлі природного пейзажу.
Ваші друзі оцінять комфорт легкого погойдування на будь-якому святі або дружній вечірці. А Ви будете здивовані легкості збирання конструкції, тому що з цим швидко зможе впоратися навіть дитина.
Для прийняття позитивного рішення про придбання садової гойдалки Bonro Relax пропонуємо Вам ознайомитися ще з деякими перевагами цього товару:
- Використаний під час фарбування порошковий метод гарантує довговічність використання й захист від будь-яких подряпин.>
- Пластикові наконечники на металевих ніжках забезпечать стійкість усієї конструкції.
- Міцні сталеві пружини, на яких кріпиться сама гойдалка, витримають чимале навантаження.
- Спинка не розкладається
Розміри всієї гойдалки:
- Ширина: 180 см
- Висота: 165 см
- Глибина: 100 см
Сидіння:
- Ширина: 131 см
- Висота: 48 см
- Глибина: 48 см
- Регулювання козирка: Так
ПАКОВАННЯ:
- Розміри: 14х58х138 см
- Вага: 18,5 кг
Чому зручно купувати в нас
Щоб Вам було зручно купувати в нас, ми забезпечили всі можливі форми доставки товару та розрахунку за нього.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 18.5 кг |
| Висота | 1650 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 480 мм |
| Глибина сидіння | 480 мм |
| Ширина сидіння | 1310 мм |
| Ширина спинки | 1310 мм |
- Ціна: 3 223 ₴
















