Столик дитячий пластиковий Keter (Кетер) Kids Table (17185443) Рожевий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: `17185443
735 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик дитячий пластиковий Keter Kids Table (17185443) Рожевий
- Стіл із великою поверхнею для гри та малювання, до 4 дітей.
- Містить кишені для олівців.
- Ергономічний, зручні заокруглені кути.
- Твердий і стійкий.
- Виготовлений із суперякісних матеріалів із захистом від ультрафіолету, дає змогу використовувати вдома та на вулиці.
- Розмір: 64 х 64 х 48 см
- Вага: 2 кг
Рекомендується як елемент дитячої кімнати, завдяки полегшеній конструкції, його в будь-який момент можна перемістити на терасу або в сад. Ергономічна конструкція, розроблена з турботою про дітей, тішитиме своєю функціональністю впродовж багатьох років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Колір | Рожевий |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 480 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | пластик |
| Стільниця | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴








