Гойдалка садова Vitan "Вероніка" Бязь, Акварель квіти (2140110)
- Матеріал виготовлення: СИДІННЯ: тканина "Бязь Голд". Наповнювач: синтепон завтовшки 80 мм. ТЕНТ: тканина "Оксфорд 240D".
- КОЛІРКАСА: чорний мат RAL 9005. РОЗЦЕВЛЕННЯ Тканини: "Квіти акварель"
- Вага: 30 кг
- КОЛИЧІСТЬ МЕСТ: 3 РОЗМІРИ СИДЕННЯ: ширина — 1400 мм, глибина — 510 мм. ВИСОТА ДО СИДЕНЮ — 455 мм.
- Максимальне навантаження: 220 кг
- Габарити виробу: (В.Ш.Д) 1710*1910*1155 мм.
- Габарити упаковки: 1900*670*160 мм.
- Каркас: МЕТАЛІЧНІ ТРУБИ з полімерним покриттям. Основні труби d38 мм, товщина стінки 1,2 мм.
Садова гойдалка «Вероніка» від ТМ Vitan стане улюбленим місцем для відпочинку Вашої родини. Модель гойдалки "Вероніка" може витримати навантаження до 220 кг.
Металевий каркас із полімерним покриттям гарантує міцність і тривалий термін експлуатації садової гойдалки. Основні труби каркаса мають діаметр 38 мм, товщина стінки 1,2 мм. Для кращої стійкості на ніжках встановлені насадки (заглушки), завдяки яким гойдалка стійкіша. Тент виготовлений із водовідштовхувальної тканини, захистить Вас від сонця й дощу.
Зовнішній вигляд моделі підійде до будь-якого заміського екстер'єру — фахівці ТМ Вітан підібрали оптимальні колірні рішення. У весняно-літній період гойдалки матимуть гармонійний вигляд на присадибній ділянці або стануть прекрасним доповненням Вашого відпочинку в саду.
Основа сидіння — міцна тканина "Оксфорд 600D". Чохли сидені виготовлені з практичної та міцної тканини "Бязь голд" щільністю 125 г/м2. Для комфортнішого відпочинку сидіння наповнене синтепоном завтовшки 80 мм.
У садових гойдалках "Вероніка" сидіння не розкладається.
Каркас гойдалки легко розбирається на окремі частини, це додаткова перевага гойдалки під час зберігання та транспортування.
Купити садові гойдалки від ТМ Vitan Ви можете в нашому інтернет-магазині за найвигіднішими цінами.
TM Vitan — український виробник із досвідом понад 12 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Колір | Сірий |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 220 кг |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Опора | 4 ніжки |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 1710 мм |
| Глибина | 1150 мм |
| Ширина | 1910 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 510 мм |
| Ширина сидіння | 1400 мм |
- Ціна: 6 948 ₴





