Гойдалка садова Vitan "Келлі" Бязь Lux, Зелена карта (2140113)
- Матеріал виготовлення: ОСНОВА СИДІННЯ: тканина «Оксфорд 600D»; ЧОХЛИ: тканина «Бязь Голд»; Наповнювач чохлів: синтепон 800 г/м2; ТЕНТ: тканина «Поліестер» з водовідштовхувальним покриттям.
- КОЛІРКАСА: чорний; РОЗЦЕВЛЕННЯ Тканини: "Зелена карта" (Витінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв) <li>Вага: 36 кг
- КОЛИКІСТЬ МЕСТ: 3
- РОЗМІРИ СИДІННЯ: ширина — 1450 мм, глибина — 540 мм. Висота до сидіння, 480 мм.
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Габарити виробу: (В.Ш.Д) 1670*1900*1170 мм.
- Габарити паковання 1900*670*160 мм.
- Каркас: МЕТАЛІЧНІ ТРУБИ з полімерним покриттям, діаметрів: 51х1,2 мм.
Садова гойдалка «Келлі» від ТМ Vitan стане улюбленим місцем для відпочинку Вашої родини. Модель гойдалки "Келії" може витримати навантаження до 250 кг.
Металевий каркас із полімерним покриттям гарантує міцність і тривалий термін експлуатації садових гойдалок. Основні труби каркаса мають діаметр 51 мм, товщина стінки 12 мм. Тент виготовлений із водовідштовхувальної тканини, захистить Вас від сонця й дощу.
Підійде до будь-якого заміського екстер'єру — фахівці ТМ Вітан підібрали оптимальні кольори.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр несучої труби | 51 мм |
| Колір | Зелений |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Наповнювач м'яких елементів | синтепон |
| Опора | 4 ніжки |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 36 кг |
| Висота | 1670 мм |
| Глибина | 1170 мм |
| Ширина | 1900 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 540 мм |
| Ширина сидіння | 1450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 361 ₴






