Гойдалка садова Vitan "Дача" Бязь, Коричнево-фіолетова карта (2140130)
- Матеріал виготовлення: ЧОХЛИ: тканина "Бязь Голд". Наповнювач чохлів: поролон 50 мм. ТЕНТ: тканина «Оксфорд» 240 D з водовідштовхувальним покриттям.
- КОЛІРКАСА: чорний RAL9005. Забарвлення тканин: "Коричнево-фіолетова карта" (Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв)
- Вага: 37 кг
- КОЛИКІСТЬ МЕСТ: 3
- РОЗМІРИ СИДІННЯ: ширина — 1710 мм, глибина — 555 мм. ВИСОТА ДО СИДЕНЮ — 485 мм.
- Максимальне навантаження: 280 кг
- Габарити виробу (В.Ш.Д): 1600*2005*1440 мм.
- Габарити паковання 2060*820*230 мм.
- Каркас: МЕТАЛІЧНІ ТРУБИ з полімерним покриттям, діаметрів: 12х1мм, 16х1мм, 16х0.8мм, 25х1мм, 27х1мм, 38х1,2 мм.
Комфортні та надійні садові гойдалки від ТМ Vitan стануть улюбленим місцем для відпочинку всієї Вашої родини. Завдяки особливій конструкції модель гойдалки «Дача» може витримати навантаження до 280 кг, цього цілком досить для 3 дорослих або для двох дорослих і двох дітей. Металевий каркас гарантує міцність і тривалий термін експлуатації садових гойдалок. Для кращої стійкості на ніжках встановлені насадки (заглушки), які не дадуть гойдалкам ковзати на різних поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Колір | Коричневий |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 280 кг |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Опора | 4 ніжки |
| Основа сидіння | металева сітка |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 1440 мм |
| Ширина | 2005 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 555 мм |
| Ширина сидіння | 1710 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 275 ₴






