Стол складной компактный для пикника Ranger Compact Hike 209 RA 1117
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: RA1117
1 439 ₴
1 199 ₴
Показать оптовые ценывозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Супер легкий та компактній стіл Ranger Compact Hike 209 підійде для будь якких цілей. Завдяки своїм компактним розмірам, з легкістю поміститься у рюкаку. В розкладеному вигляді доволі великий та зручний стіл, рохрахований на компанію з 3-4 чоловік. Стане незмінним помічником під час подорожей, при прогулянці в парку, піших походах, поїздках на велосипеді, відпочинку на пляжі, оцінять також рибалки та мисливці, легко поміститься у човні. Складіть данний стіл, покладіть у багажник автомобіля і він завжди буде під рукою, не займаючи місця, Ви в будь-який час та місці, зможете влаштувати пікнік на свіжому повітрі.
Стільниця виготовлена з алюмінію, ламелі кріпляться між собою за допомогою пластикових фіксаторів. Не піддається впливу УФ-променям, не вигоряє, буде довгий час мати приємний зовнішній вигляд. Для більшої жорсткості та щоб запобігти провисанню тканини, в середині розміщені ребра жорсткості.
Каркас столу виконаний з легкого авіаційного алюмінію, міцна конструкція робить складаний стіл довговічним. Не потребую додаткового догляду, достатньо просто протирати ганчіркою і стіл буде як новий.
Аби розкласти чи скласти не потрібно багато часу чи зайвих зусиль, все продумано та полегшено, зібрати зможе будь хто. Необхідно просто витягти з чохла, розкрити конструкцію та зафіксувати профіль в спеціальні пази і зверху приєднати стільницю. Процес складання займе лічені секунди.
Конструкція міцна і надійна, стіл дуже стійкий, не хитається. Стільниця складається з 8 алюмінієвих ламелей, щоб полегшити вагу столу.
Максимальне навантаження на стіл 25 кг. Комплектується чохлом для транспортування.
Характеристики:
– рама столу: профільна алюмінієва труба Ø7х10 мм, товщина профілю– 2 мм;
– колір столу: чорний, коричневий;
– розмір стільниці в розкладеному вигляді: 40х68х46,5 см (ВхГхШ);
– розмір столу в складеному вигляді: 69х15х6см (ВхГхШ);
– розмір каркасу: 45х45см (ГхШ);
– розмір ламелей: 56*5,5 см, товщина 10 мм;
– навантаження на стіл: 25 кг;
– чохол у комплекті;
– вага столу: 1,75 кг.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Коричневый |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Алюминий |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 1.75 кг |
| Высота | 400 мм |
| Длина | 680 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Размеры стола в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 60 мм |
| Глубина в сложенном виде | 150 мм |
| Ширина в сложенном виде | 690 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴












