Шезлонг лежак розкладний пластиковий Keter (Кетер) Allibert Atlantic (17199231) Коричневий



Шезлонг лежак розкладний пластиковий Keter Allibert Atlantic (17199231) Коричневий
- Зовнішні розміри: 197 х 74 х 36
- Розміри упакування: 199 х 79 х 34
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Маса: 13,5 кг
- Пластиковий шезлонг, стилізований під ротанг.
- Спинка з регульованим рівнем нахилу.
- Може використовуватися на курортах, зонах відпочинку, і навіть на присадибній ділянці.
- Матеріал: Поліпропілен
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного погодостійкого пластику
- Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
- Не вимагає догляду, не залишається плям іржі
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену,
- Кольори не блякнуть і не бліднуть [УФ-захист]
Поверхня схожа на плетіння ротанг, регульована спинка. Продукт вирізняється високою міцністю й стійкістю до впливу несприятливих погодних умов і УФ-променів. Не вимагає збирання, легко чиститься.
Пластиковий лежак для дачі Атлантик з імітацією штучного ротанга не тільки зручний, але і стильний шезлонг для вашої ділянки.
Обтічні форми, 4 положення спинки та якісний пластик забезпечать вам незабутній відпочинок на вуличному лежаку Атлантик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Коричневий |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 197 см |
| Ширина | 74 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 237 ₴



