Пуф-ящик пластиковий садовий з подушкою Keter CUBE антрацит (17192157)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: `17192157
3 055 ₴
Показати оптові ціниПуф-ящик пластиковий з подушкою Keter CUBE (17192157) Антрацит
- Розмір: 42 x 42 x 39 см
- Вага: 3.5 кг
- Навантаження: 110 кг
- Матеріал: поліпропілен
Cube with cushion — це оригінальне, просте за формою сидіння-тумба. Продукт може бути використаний як сидіння, столик або підставка для ніг. Тепла, класична гама кольорів і оригінальна, подібна до ротангової, фактура поверхні всього крісла.
Виготовлена зі стійкої до впливу УФ-випромінювання та погодних умов пластмаси. Дуже легко чиститься.
Куб із подушкою — оригінальне сидіння з подушкою в простій формі та з додатковою функцією ящика для зберігання. Виріб можна використовувати як сидіння, столик або підставку для ніг. Теплі класичні кольори й оригінальна текстура поверхні, схожа на ротанг, сподобаються навіть вимогливому користувачеві. Виготовлений із пластику, стійкого до УФ-променів і погодних умов. Дуже просто чистити.
Переваги:
- Підходить для використання на курортах, у ресторанах, офісах і просто неба.
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного погодостійкого пластику
- Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
- Не вимагає догляду, не залишається плям іржі
- Легке самостійне збирання
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть [УФ-захист].
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Сірий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Наявність шухляди | Так |
- Ціна: 3 055 ₴








