Тумба складана Ranger Folding- це шкафчик з 3 полицями, де Ви зручно розмістите всі свої речі по місцях, а сам відпочинок буде набагато комфортніше.Тумба дуже компактна і в скаденому вигляді займає зовсім мало місця. Аби зібрати не потрібно ніяких зайвих інструментів,сили або допомоги когось , все дуже просто і легко, а час потрачений на весь процес менше хвилини. Полиці мають жорскті ребра і тому здатні витрумувати навантаження в 30 кг, можна поставити казан з їжею,або покласти багато речей. Зачиняється на блискавку, тому речі або їжа будут збережені, ніщо не заповзе в середину.
Також можна використовувати як компактний стіл, тому що зверху розташована роздільна поверхня, стільниця знаходиться на зручній висоті, щоб розмістити плитку, або порізати продукти.
Стільниця з ламінованого ДВП з покриттям захисту від потрапляння вологи.
Характеристики:
— рама тумби: алюміній Ø16, Ø19 мм,
— ширина профілю - 33 мм;
— колір стільниці: сірий;
— колір тумби: чорний;
— розмір тумби : 88х56х66 см (ВхГхШ);
— розмір полиці : 38,5х42,5 см (ГхШ);
— розмір першої полиці : 25х38,5х42,5 см (ВхГхШ);
— розмір другої полиці : 20х38,5х42,5 см (ВхГхШ);
— розмір третьої полиці : 16х38,5х42,5 см (ВхГхШ);
— висота до нижньої полиці : 20 см (В);
— розмір стільниці : 56х66 см (ГхШ);
— розмір тумби в складеному вигляді: 12х57х56 см (ВхГхШ);
— навантаження на стільницю та полиці: 30 кг;
— вага тумби: 4,5 кг;
— комплектується чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Ламінована ДВП |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 120 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 570 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴












