Крісло туристичне складане Ranger SL-620 RA 2228 для риболовлі, пікніка та відпочинку
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RA2228
719 ₴
599 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
тканина крісла:поліестер 600D;
чохол тканина :210D;
колір тканинаrong>:зелений,сірий каркас сірий;
рама: сталева труба 16 мм, порошкове фарбування;
розмір в розкладеному вигляді:80х47х80 см ВхГхШ;;
розмір сидіння: 40х48 см ГхШ;
висота сидіння від підлоги: 39 см;
висота спинки від сидіння: 44 см;
вага: 2,3 кг;
навантаження :90 кг.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Оксфорд 600D |
| розмір в розкладеному вигляді: | 80х47х80 см (ВхГхШ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴












