Стіл садовий Keter Unity XL 207 л для гриля та барбекю з місцем для зберігання антрацит 17202662
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: `17202662
15 200 ₴
Показати оптові ціниСтіл садовий для гриля та барбекю Keter UNITY XL 207 л (17202662) Антрацит
- Місткість: 207 л
- Розміри: 128 х 52 х 90 см
- Маса нетто: 22,3 кг
- Маса брутто: 26,3 кг
- Паковання, 1 коробка: 119,6 х 55 х 38,5 см
- Тип поверхні/плетення: стилізація під дерево
- Матеріал: пластик, нержавіюча сталь
Простора дводверна шафа з робочою поверхнею з нержавіючої сталі та зручними ручками з гачками для рушників. У ньому зручно зберігати посуд, їжу та напої, а також кухонне начиння.
Функціональне й оригінальне рішення в прекрасному стилі, як-от стіл для гриля, прикрасить будь-який сад або терасу. Основною перевагою продукту є його мультифункціональність. Незвичайна конструкція дає змогу використовувати його як стіл для приготування страв, і як шафку для зберігання різних продуктів і інгредієнтів. Столик обладнаний стільницею з нержавіючої сталі, зручною ручкою з додатковими вішалками та коліщатками, завдяки яким продукт зручно переміщати в різні місця. У містку шафку можна покласти підручні аксесуари, необхідні для приготування та подавання страв на свіжому повітрі.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Внутрішній відсік із полицею
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
- Стільниця з нержавіючої сталі
- Просте збирання без інструменту
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
Уявіть собі елегантне поєднання практичності та стилю в садових меблях — ось що являє собою стіл для гриля й барбекю Keter UNITY XL. Його вишуканий дизайн у темно-сірому забарвленні запрошує вас насолодитися атмосферою затишних вечорів на свіжому повітрі. Маючи місткість 207 літрів, цей стіл забезпечує вдосталь місця для зберігання інструментів і приладдя для гриля, зберігаючи їх поруч із вами в зручній близькості. Дозвольте собі зануритися у світ смачних страв, готуючи їх на цьому столі, який не тільки функціональний, але й чудово гарний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 26.3 кг |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 1340 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 550 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 385 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 1196 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 520 |
- Ціна: 15 200 ₴












