Полиця для взуття 4-ярусна Eco Fabric EF-4852-4 металеві полиці 40,5×18,5×58,5 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: EF-4852-4
280 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця для взуття Eco Fabric EF-4852-4 (4 рівня)
Характеристики:
Ширина: 40 см
Глибина: 19 см
Висота: 56 см
Матеріал полиць: сталь
Матеріал боковин: пластик
Колір: чорний
Полиця для взуття EF-4852-4 чотирирівнева стане відмінним варіантом зберігання взуття в невеликих коридорах. Відкрита поличка часто використовується для домашніх тапочок і взуття, яка використовується щодня. Продумані габарити вміщують 8 пар взуття і акуратно виглядають в будь-якому інтер'єрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofabric |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 585 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | хромована сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴









