Відро господарське пластикове з кришкою Curver (Курвер) 10 л (03206) Синій
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: `03206
265 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро господарське пластикове з кришкою Curver 10 л (03206) Синій
- Об'єм: 10 л
- Розмір: 290 x 272 x 281 мм
- Матеріал: пластик
Зручне пластикове відро з практичною кришкою. Місткість 10 л. Має зручну ручку для вільного перенесення контейнера. Завдяки універсальності його можна використовувати у ванній кімнаті, у підсобному приміщенні та на кухні.
Практичне та зручне пластикове відро. Має зручну ручку, яка дає змогу легко його переміщати. Знайде своє застосування у ванній кімнаті, господарському приміщенні або на кухні. Призначено для використання вдома, на дачі, для збирання фруктів, овочів, грибів.
Відро з високоякісного пластику місткістю 10 літрів. Корисно під час очищення, ремонту та прибирання. Незамінний під час роботи в саду. Відра має зручну ручку, яка полегшить перенесення повного відра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 28.1 см |
| Довжина | 29 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 10 л |
| Тип | Відро з кришкою |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 27.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴



