Стілець туристичний складаний Ranger Telescop Red RA 4422 для риболовлі, походів та пікніка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RA4422
719 ₴
599 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 250 мм |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴











