Контейнер для сміття з педаллю Rotho Paso 20 л (17540) Блакитний
- Розміри: 357 х 302 х 432 мм
- Об'єм: 20 л
- Матеріал виготовлення: поліпропілен
- Керується педаллю
- Не видно відбитків пальців
- Безшумне закривання кришки
Відро для сміття Пасо 20 л із педаллю представлене у великій колірній гамі, яка дає змогу вписати відро в будь-який інтер'єр. Покриття, зроблене стійким до ударів і нечутливим до корозії. Підходить для приміщення з підвищеною вологістю. Кришка, що щільно закривається, безшумно опускається й забезпечує надійний захист від запахів відходів. Гумові ніжки гарантують стійке положення. Є окреме кільце для вставляння мішка для сміття. Відро відкривається за допомогою педалі після її натискання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotho |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 457 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Знімна кришка | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність педалі | Так |
| Об`єм | 20 л |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 266 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴









