Контейнер для сміття з педаллю Rotho Paso 6 л (11165) Карбон
- Розміри: 234 х 219 х 292 мм
- Об'єм: 6 л
- Матеріал виготовлення: поліпропілен
- Керується педаллю
- Не видно відбитків пальців
- Безшумне закривання кришки
Відро для сміття Пасо 6 л із педаллю представлене у великій колірній гамі, яка дає змогу вписати відро в будь-який інтер'єр. Покриття, зроблене стійким до ударів і нечутливим до корозії. Підходить для приміщення з підвищеною вологістю. Кришка, що щільно закривається, безшумно опускається й забезпечує надійний захист від запахів відходів. Гумові ніжки гарантують стійке положення. Є окреме кільце для вставляння мішка для сміття. Відро відкривається за допомогою педалі після її натискання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotho |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 292 мм |
| Довжина | 234 мм |
| Знімна кришка | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність педалі | Так |
| Об`єм | 6 л |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Карбон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴





