Контейнер для сміття Curver 25 л (03956) Мармуровий
- Розміри: 360 х 360 х 410 мм
- Об'єм: 25 л
Практичний кошик для сміття, що забезпечує чистоту приміщення, у якому він використовуватиметься. Ідеально підходить як для кухні, ванної кімнати, так і для офісу. Кошик зроблений із високоякісного пластику. Конструкція кришки залишає вміст кошика постійно закритим і невидимим. Контейнер для сміття відкривається за допомогою спеціальної педалі, завдяки чому легше підтримувати гігієну рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Знімна кришка | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність педалі | Так |
| Об`єм | 25 л |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Мармурний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴



