Контейнер для сміття з поворотною кришкою Curver (Курвер) Swing Top 25 л (03986) Білий




Контейнер для сміття Curver Swing Top 25 л (03986) Білий
- Розміри: 346 x 278 x 511 мм
- Об'єм: 25 л
- Матеріал: пластик
Практичне відро для сміття Curver Swing Top на 25 літрів забезпечує чистоту у Вашому домі. Відро для відходів із поворотною кришкою. Верхню частину можна зняти, щоб легко замінити сміттєвий пакет і утилізувати сміття. Цей контейнер виготовлений із високоякісного пластику. Конструкція сміттєвого відра залишає вміст кошика постійно закритим і невидимим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 511 мм |
| Довжина | 346 мм |
| Знімна кришка | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність педалі | Ні |
| Об`єм | 25 л |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип сміттєвого відра | З поворотною кришкою |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 278 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴



