Контейнер для сміття з поворотною кришкою Curver (Курвер) Swing Top 10 л (03984) Чорний



- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: `03984
400 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер для сміття Curver Swing Top 10 л (03984) Чорний
- Розміри: 24.6 x 20 x 37.3 см
- Об'єм: 10 л
- Матеріал: пластик
Практичне відро для сміття Curver Swing Top на 10 літрів забезпечує чистоту у Вашому домі. Відро для відходів із поворотною кришкою. Верхню частину можна зняти, щоб легко замінити сміттєвий пакет і утилізувати сміття. Цей контейнер виготовлений із високоякісного пластику. Конструкція сміттєвого відра залишає вміст кошика постійно закритим і невидимим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 373 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Знімна кришка | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність педалі | Ні |
| Об`єм | 10 л |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип сміттєвого відра | З поворотною кришкою |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 198 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



