Підставка для садової парасолі Bonro 90000003 пластикова універсальна кругла чорна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 90000003
1 798 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для садової парасольки Bonro (90000003)
- Виробник: Bonro
- Гарантія: 12 місяців
- Матеріал: поліпропілен високої щільності HDPE
- Комплектація: 4 штуки
- Об'єм однієї секції: 15 л
- Вага порожньої підставки: 7,8 кг
- Вага всієї підставки, заповненої водою: 60 кг
- Вага всієї підставки, заповненої піском: 80 кг
- Розміри однієї секції: 50х50х7,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 798 ₴












