Стіл садовий Keter Unity 105 л для гриля та барбекю з місцем для зберігання антрацит 17202663
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: `17202663
12 263 ₴
10 824 ₴
Показати оптові ціниСтіл садовий для гриля та барбекю Keter UNITY 105 л (17202663) Антрацит
- Місткість: 105 л
- Розміри: 82 x 52 x 90 см
- Маса нетто: 15 кг
- Маса брутто: 16.8 кг
- Паковання, 1 коробка: 84 x 54 x 38,5
- Тип поверхні/плетення: стилізація під дерево
- Матеріал: пластик, нержавіюча сталь
Садова шафа з робочою поверхнею з нержавіючої сталі та зручними ручками з гачками для рушників. У ньому зручно зберігати посуд, їжу та напої, а також кухонне начиння.
Функціональне й оригінальне рішення в прекрасному стилі, як-от стіл для гриля, прикрасить будь-який сад або терасу. Основною перевагою продукту є його мультифункціональність. Незвичайна конструкція дає змогу використовувати його як стіл для приготування страв, і як шафку для зберігання різних продуктів і інгредієнтів. Столик обладнаний стільницею з нержавіючої сталі, зручною ручкою з додатковими вішалками та коліщатками, завдяки яким продукт зручно переміщати в різні місця. У містку шафку можна покласти підручні аксесуари, необхідні для приготування та подавання страв на свіжому повітрі.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Внутрішній відсік із полицею
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
- Стільниця з нержавіючої сталі
- Просте збирання без інструменту
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
Стіл садовий для гриля та барбекю Keter UNITY, чудове поєднання функціональності та стилю. Його елегантний дизайн у темно-сірому відтінку покликаний додати шарму вашому саду або терасі. З місткістю 105 літрів він забезпечить удосталь місця для розміщення необхідних речей, даючи змогу вам насолоджуватися процесом готування без зайвого клопоту. Цей стіл стане невіддільною частиною вашого простору, створюючи ідеальне місце для зустрічей із близькими та друзями в атмосфері затишку та комфорту. Дозвольте собі насолодитися кожною миттю, проведеним у чарівності цього столу Keter UNITY.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 385 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 540 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 840 мм |
- Ціна: 10 824 ₴












