Контейнер для сміття Curver Trio 40 л (03942) Сірий
- Розміри: 478 х 394 х 592 мм
- Об'єм: 40 л
- Матеріал: пластик
Контейнер для сміття з педелью Curver Trio 03942 — міцний кошик для сміття виготовлений із високоякісних матеріалів, полегшує підтримання чистоти. Виготовлена з високоякісного пластику. Кошик стійкий до механічних або погодних умов ушкодження. Прекрасно поєднується з будь-яким сучасним дизайном.
Контейнер для сміття з педелью Curver Trio 03942 відкривається за допомогою спеціальної педалі, тож ваші руки залишаються чистими. Конструкція кришки залишає вміст кошика постійно закритим і невидимим. Міцна та надійна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 592 мм |
| Довжина | 394 мм |
| Знімна кришка | Ні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність педалі | Так |
| Об`єм | 40 л |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 478 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴












