Килимок дитячий розважальний 4 в 1 інтерактивний Spoko (Споко) SP-52 (42400357)
Килимок дитячий розважальний 4 в 1 інтерактивний Spoko SP-52 (42400357)
Чудова розвага та розвиток для вашої дитини!
Килимок Spoko SP-52 — це поєднання безпечного ігрового простору з неоціненним впливом на моторний розвиток дитини з перших днів.
ОСНОВНІ ЧОРТИ:
- 6 багатофункційних оригінальних іграшок;
- Можливість розкладання килимка в 3 комбінації;
- М'яке, нековзне, ідеально теплоізоляційне дно;
- Легко стирається й дуже приємний на дотик матеріал;
- Оригінальні кольори стимулюють розвиток дитини.
- Чи знаєте ви, що дворічна дитина любить дивитися на себе в дзеркало? Килимок містить дзеркало, яке зацікавить малюка та розвине зорове сприйняття.
- Чи знаєте ви, що тримісячна дитина починає самостійно хапати предмети? Багатофункціональні іграшки, прикріплені до килимка, розвивають координацію рук і очей.
Специфікація:
- Торгова марка: Spoko;
- Вік дитини 0+;
- Колір: сірий, сріблястий, сріблястий;
- Матеріал: піна (легко чиститься, м'який, міцний);
- До набору входить: килимок, 4 стінки, 2 штанги, 7 багатофункціональних іграшок;
- Гарантія: 12 місяців.
Розміри:
- Висота: 53 см;
- Ширина: 110 см;
- Глибина: 100 см;
- Розміри упакування: 43 х 19 х 34 см.
Подаруйте своїй дитині незабутню пригоду та розвиток із ВЕЛИКИМ М'ЯГКИМ ІНТЕРАКТИВНИМ УЧЕБНИМ килимком від Spoko. Вибирайте комфорт і утворення вже сьогодні!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPOKO |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Спінена поліуретанова піна ХРЕ |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Ігровий килимок |
| Розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 856 ₴












