Гойдалка садова Vitan "Графина" (2140162)
- Габарити виробу (Висота, Ширина, Довжина/Глибина): 1700*2120*1540 мм
- Габарити упаковки: 2060*820*230 мм
- Каркас: металеві труби з полімерним покриттям, діаметрів: 12х1мм, 16х1мм, 16х0.8мм, 25х1мм, 27х1мм, 32х1,5мм, 38х1,2 мм
- Матеріал виготовлення:
- ЧОХЛИ СИДКА: тканина «Бязь», «Поліестер», наповнювач — поролон 50 мм
- ПОДАШКИ: тканина «Поліестер», «Бязь», наповнювач — "кришка"
- ТЕНТ: тканина «Поліестер» з водовідштовхувальним покриттям
- Вага: 45 кг
- Максимальне навантаження: 280 кг
- Кількість місць: 3-4
- Розміри сидіння: ширина — 1710 мм, глибина — 535 мм, висота до сидіння — 510 мм
- Колір каркаса: зелений глянсовий RAL6005
- Забарвлення тканин: "Зелена велика карта"
Головне завдання та функція садових гойдалки — це створення затишного куточка для відпочинку на природі. Садова гойдалка від ТМ Вітан під назвою «Графенія» ідеально підійде для Вас. Каркас цієї моделі виготовлений зі сталевих труб кількох діаметрів, основним із яких є труба діаметром 38 мм. Основа сидіння пружинний блок, оригінальність полягає в тому, що зроблений цей блок методом плетіння металевого дроту, що забезпечує надійність і зручність під час сидіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Колір | Зелений |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 280 кг |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Опора | дугоподібна |
| Основа сидіння | металева сітка |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 1540 мм |
| Ширина | 2120 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 535 мм |
| Ширина сидіння | 1710 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 307 ₴







