Контейнер для сміття з педаллю Curver (Курвер) Essentials 40 л (00760) Сірий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: `00760
1 615 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер для сміття Curver Essentials 40 л (00760)
Розміри: 375 х 330 х 550 мм
Об'єм: 40 л
Функціональний контейнер для сміття, що спрощує підтримання чистоти в приміщенні, де він використовується. Ідеально підходить як для кухні, ванної кімнати, так і для офісу. Кошик зроблений із високоякісного пластику. Кришка сконструйована так, що контейнер завжди щільно закритий, а його вміст прихований. Контейнер для сміття відкривається за допомогою спеціальної педалі, завдяки чому легше підтримувати гігієну рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Знімна кришка | Ні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність педалі | Так |
| Об`єм | 40 л |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 375 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴










