Підставка для телефону Onder Mebli SR-1043
Характеристики:
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 40 x 30 x 71 див.
Вага: 6,3 кг
Матеріал: дерево гевея.
Колір: горіх.
Вишукана стійка SR-1043 чудово доповнить домашній інтер'єр чи допоможе створити затишну обстановку в офісі.
Стільниця цього столика зроблена з комбінації МДФ та натурального дерева. Підставка складається з 3-х полиць, під другою поличкою знаходиться висувна шухлядка. Ніжки прикрашені різьбленням, зроблені з натурального дерева гевеї, завдяки якому цей столик буде справжньою прикрасою інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Горіх |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Вага підставки | 6.3 кг |
| Висота підставки | 710 мм |
| Габаритні розміри | 40 x 30 x 71 див. |
| Глибина підставки | 300 мм |
| Місце експлуатації | Дача, Будинок |
| Тип | Підставка для телефону |
| Ширина підставки | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 788 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному й упакованому вигляді.



