Полиця (підставка) для взуття Onder Mebli (SR-0408-2)
- Ширина: 63/116 см
- Висота: 34 см
- Глибина: 20 см
- Колір: венге, хром
Полиця для взуття стане незамінною й підійде в будь-яку передпокій, не займаючи водночас зайвого простору.
Підставка для взуття телескопічна. Двоярусна підставка для взуття SR-0408-2. Боковинки виготовлені з масиву. Підставка для взуття 0408 — телескопічна конструкція. Метал і гевея (Венге). Дуже зручна та практична в застосуванні.
Спосіб пакування: Меблі доставляються в розібраному та упакованому вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 1160 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Полиці | хромована сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка. Товар постачається в розібраному та упакованому вигляді.




