Полиця (підставка) для взуття Onder Mebli (SR-1061-C)
Полиця для взуття, вертикальна
Характеристики:
- Розміри: 29 x 29 x 103.5 див.
- Матеріал: хром.
- Вага: 5.7 кг
Полиця для взуття вертикальна виготовлена з якісного металу - хром. Полиця для взуття має 3 яруси, на які можна компактно і раціонально помістити велику кількість взуття. Зроблена полиця для взуття в сучасному стилі, вона доповнить дизайн вашого передпокою своєю простотою і функціональністю.
Купити полицю для взуття, вертикальну в Києві, Харкові, Львові ви можете, зателефонувавши нам за телефонами вказаними на сайті або залишивши замовлення в кошику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Хром |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1035 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | хромований метал |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴
- Спосіб упаковки: Продукція поставляється в розібраному й упакованому вигляді.



