Полки для взуття в наш час є незамінним атрибутом в передпокої. Найбільша перевага взуттєвої полиці це невеликі розміри та компактність, завдяки чому Ви можете сховати взуття вашої родини. Полку оснащена м'якою лавкою для комфортного перевзування.
Полиця для взуття (сидіння - гобелен)
- Розміри: 81 x 31 x 49 див.
- Вага: 5,8 кг
- Матеріал: метал, дерево і гобелен.
Купити полицю для взуття Ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами вказаними вгорі сайту або оформивши замовлення через корзину, ми обов'язково з Вами зв'яжемося.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | хромований метал |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 474 ₴
- Спосіб упаковки: Продукція поставляється в розібраному й упакованому вигляді.



