Ящик для інструментів Keter (Кетер) Smart Cantilever 22" (17203104)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: `17203104
3 030 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів Keter Smart Cantilever 22" (17203104)
- Розмір ДхШхВ: 56,5 х 31,7 х 24,8 см
- Виготовлений із високоякісного пластику
- Міцні та довговічні контейнери
- Надійна та практична система
- 2 складані ніжки для підтримки верхньої полиці
- Два відсіки для зберігання різних аксесуарів
Практичний ящик для інструментів Cantilever organizer влаштований так, що забезпечує легкий і швидкий доступ до вмісту.
Ящик для інструментів від бренда Keter може стати чудовим придбанням для кожного майстра. Ця модель виготовлена з міцного якісного матеріалу та має досить велику місткість. Також варто зазначити й продуману конструкцію ящика, завдяки чому можна використовувати його максимально зручно. Віддаючи перевагу продукції бренда Keter, Ви робите вибір на користь якості та надійності в кожній деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 248 мм |
| Довжина | 565 мм |
| Ширина | 317 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 030 ₴











