Шезлонг розкладний на сітці. Завдяки сітчастої основі на цьому шезлонгу комфортно лежати навіть у саму жарку погоду. При цьому на нього можна сідати і мокрим, так як плетені основа дуже швидко висихає.
Характеристики Шезлонг розкладний на сітці:
- Довжина - 182 див.
- Ширина - 64 див.
- Висота - 111 див.
- Вага - 7,1 кг
- Максимальне навантаження - 110 кг
- Підстава сидіння - плетена нитка.
- Каркас - сталева труба діаметром 25 мм
- Фарбування - епоксидна фарба.
- Розміри в складеному стані (для доставки): 95 Х 66 Х 15 см (вага 7,1 кг).
- Регулювання спинки - плавна (одночасно з опусканням спинки - піднімають ноги).
Текстилен - сітка індустріального плетіння з поліестерової нитки з вініловим покриттям. Цей сучасний матеріал найкращим чином підходить для виготовлення садових і об'єктної меблів, так як не вбирає вологу, пропускає повітря і завдяки цим властивостям швидко просихає. Він невибагливий до сонячних променів, кремів для і проти засмаги, простий у догляді. Особливо комфортабельний, так як незважаючи на свою високу міцність облягає контур вашого тіла.
Оригінальна конструкція шезлонга дозволяє відчути себе на ньому, як на кріслі-гойдалці. Плавне регулювання шезлонга в будь-яку позицію здійснюється шляхом відкидання спинки. Зручна подушка для голови може регулюватися залежно від Вашого зростання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 111 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Довжина | 182 см |
| Ширина | 64 см |
| Комплектація | |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Матрац | Ні |
| Подушка-підголівник | Так |
| Столик | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сталева труба, поліестер — плетена нитка |
- Ціна: 3 825 ₴






