Дитячий електромотоцикл Spoko N-518 жовтий мотоцикл на акумуляторі 42300176
Дитячий електромотоцикл SPOKO N-518 жовтий (42300176)
Дитячий електромотоцикл SPOKO N-518 - чудовий подарунок початківцю мотоперегіннику 3 років. Обладнаний трьома пластиковими колесами, потужним мотором і акумулятором великої ємності (до 90 хвилин на одному заряджанні).
Усі електричні складники надійно заховані в корпусі. Завдяки музичним і світловим ефектам їзда на цьому мотоциклі буде захопливою й незабутньою.
Технічні характеристики:
- Потужний двигун 25 Вт
- Аккумулятор 6V/5AH
- Індикатор заряду батареї
- Заряджання 6V/800mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, педаль
- Рух уперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, що світяться передні фари, музика, сигнал, регулювання гучності
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, USB-роз'єм
- Комфортне пластикове сидіння
- Матеріал коліс: пластик
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимально допустиме навантаження: 25 кг
Розміри мотоцикла:
- Довжина - 90 см;
- Висота - 55 см;
- Ширина по колесах/по керма - 49 см/40 см;
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 23 см;
- Висота від підлоги до сидіння - 32 см;
- Висота до керма - 48 см;
- Розмір колеса - 25 см
Додаткові характеристики:
- Кількість місць: 1
- Кількість двигунів: 1
- Час заряджання: 8 годин
- Запас ходу без підзаряджання: 90 хв
- Індикатор заряду акумулятора: Так
- Кількість акумуляторів: 1 шт
- Кількість двигунів: 1 шт
- Передачі: 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад
- Максимальна швидкість: 7 км/год
- Гарантія: 12 місяців
Звертайте увагу на 3 головні показники в дитячих електромобілях:
- Розмір Мотоциклу
- Максимально допустима вага
- Розмір від підлоги до керма та до сидіння
- Дитина має сидіти на мотоциклі комфортно, а коліна не мають заважати їй у керуванні та бути вищою за керму.
- Мотоцикли підбираються тільки за зростом малюка.
Внимание!
Щоб не посадити акумулятори у вашому дитячому транспорті, намагайтеся їх зберігати в сухому місці та в момент, коли дитина довго не використовує машинку заряджати акумулятори 1 раз на тиждень, не даючи їм повністю сісти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPOKO |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Жовтий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Регулятор гучності, Передні фари, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 49 см |
- Ціна: 2 914 ₴











