Дитячий електромотоцикл триколісний Spoko SP-610 червоний мотоцикл на акумуляторі 42400587
Дитячий електромотоцикл триколісний Spoko SP-610 червоний (42400587)
Дорослі мають великий спектр розваг, а як малюкам долучитися до рухливих видів дозвілля? Одним із чудових способів приєднатися до насичених пригод — це трицикл Spoko SP-610. Цей дитячий електромотоцикл подарує хлопчикам і дівчаткам незабутні веселі поїздки, дасть змогу грати різноманітні рольові ігри, розвиватися, поповнити словниковий запас англійською, безперешкодно проводити час у місті, сільській місцевості та різних місцях на природі.
Легке керування і простий запуск
Найкращий електромотоцикл для дитини це не вимагає надзвичайних умінь для експлуатації. Електромотоцикл дитячий Spoko SP-610 готовий до подорожі після натискання однієї кнопки. Чудова стійка база, у якій два колеса спереду й одне ззаду добре тримає баланс під час поворотів і добре долає різні перешкоди, як-от каміння, цеглини, садові канавки тощо. Два електромотори та дві батареї забезпечують активний і потужний рух виробу. Після повного заряду запасу енергії вистачить на кілька годин розваг. Якщо бути точнішим, то:
- Мотор - 2*380 мотора
- Аккумулятор - 2*6v4
- Заряджання 12v1000mA, кругла вилка
- Час одного заряджання 6-8 годин
- Максимальна швидкість: 5 км/год.
- Час автономної роботи — 10 кілометрів.
- Час безперервної їзди: 45 хв
- Допустима вага до 30 кг
- Комплектація: Кузов електромотоциклу; Зарядний пристрій; Посібник з експлуатації; Шини; Інструмент для збирання
Досуг не обмежується тільки поїздками, адже дитячий електроцикл Spoko має цілу низку інтерактивної оснастки.
А саме:
- Яскраві підсвітки за різними алгоритмами та в ритм музики;
- Досить реалістичні імітації справжніх фар без шкоди для зору (якщо дитина загляне в фару);
- Можливість відтворення аудіо файлів через USB-порт у форматі mp3;
- У стандартну бібліотеку записані кілька популярних композицій і дитяча програма "Вивчаємо English".
Купити дитячий електроцикл трицикл Spoko можливо для різної вікової категорії, адже габарити транспорту мають досить солідні характеристики та надійну міцність.
Габаритні розміри мотоцикла:
- Довжина — 105 см
- Ширина — 56 см
- Ширина між керма — 38 см
- Діаметр переднього колеса — 22 см
- Діаметр заднього колеса — 29 см
- Висота — 53 см
- Висота від підлоги до сидіння — 39 см
- Висота від підніжки до сидіння — 25 см
- Висота до керма — 50 см
- Корпус з ударостійкого пластику
- Матеріал коліс: ПП
- Одномісне сидіння з екошкіри
- Вага мотоцикла — 13 кг
Кожна дитина індивідуальна зростом і вагою, проте наведені параметри орієнтують період від 2 до 5 років
Вдалий вибір для розвитку та відпочинку
Якщо Ви шукаєте вдалий варіант, чим б побалувати свою дитину, то вибрати електроцикл для хлопчиків і дівчаток Spoko буде вдалим рішенням. Трицикл підходить для використання на асфальтному покритті, брусчатки та гравія, трави в парку. М'яке та зручне сидіння дасть змогу грати дитині кілька годин поспіль, а міцний пластик готовий до більшості непередбачуваних ситуацій.
Доставляється в розібраному вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPOKO |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Червоний |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії, Передні фари, Регулятор гучності |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 45 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Потужність двигуна | 380 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 53 см |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 3 468 ₴



