Дитячий електромобіль Spoko SP-1699 сірий машинка на акумуляторі 42400314


Дитячий електромобіль Spoko SP-1699 сірий (42400314)
Дуже розкішний дитячий електромобіль Spoko SP-1699 подарує малюкові незабутні враження, а дбайливий батькам один зі способів прекрасно провести час із дитиною як у будинку, так і на свіжому повітрі. Досить потужний двигун дасть змогу насолоджуватися дійсно динамічними й активними рухами транспорту. Вибрати дитячий електромобіль саме цієї моделі варто з погляду комфорту для малюка. Просторе крісло дає змогу зручно розміститися дитині. Система амортизації на всі чотири колеса пом'якшує їзду бруківкою, малому та середньому розміру гравію. Спеціальний шоковий абсорбер поглинає раптові поштовхи та помірні ненавмисні удари автомобіля в разі, якщо дитина не впорається з керуванням і зіткнеться з бордюром або садовим парканом.
З огляду на невгамовність і допитливість дітей, для поліпшення рівня безпеки варто замовити дитячий електричний автомобіль саме цієї моделі. Повноцінні високі двері захищають водіїв від потенційних загроз і усувають ймовірність випадання із салону під час їзди. Авто обладнане дистанційним керуванням через пульт із чутливим каналом зв'язку для миттєвої реакції. За потреби є можливість обмежити швидкість автомобіля, на вибір є 3 режими. Також змінюється висота (кліренс) авто, щоб краще налаштувати машину під середовище експлуатації та зріст дитини.
Купити електромобіль дитячий SP-1699 раціонально з погляду економності. Система розумного живлення оптимізує заряджання батареї та коригує витрату енергії. Тому забезпечується повний функціонал усіх можливостей, а термін придатності батареї буде продовжений.
Говорячи про функції. Автомобіль обладнаний світловими та звуковими ефектами. Є кілька програм відтворення медіа для розваги та навчання англійської мови. Функція програвання музики в комбінації з проблисковими маячками влаштує справжню пляжну вечірку. Встановлені LED фари в ввімкненому режимі всім яскраво повідомлять, що на зоні з'явилася "гаряча іномарка".
Технічні характеристики дитячого електромобіля допоможуть краще оцінити його можливості:
- Колір: сірий.
- Вік — 2-3 роки.
- Акумулятор — 12V11Ah.
- Розміри (ДхШхВ) — 143х78х86 см.
- Передачі — 3-ступеневе регулювання швидкості.
- Гальма — гальмування двигуном.
- Потужність двигуна — 4 х 380 Вт.
- Радіокерування — Так.
- Час безперервної їзди — 50 хв.
- Кількість посадкових місць — 2.
- Максимальна вантажність — 35 кг.
- Додаткові характеристики: Ключовий запуск; 2,4G пульт дистанційного керування Bluetooth; Світлодіодні фари.
- Вага — 31,2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPOKO |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Колір | Сірий |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Мелодії, Передні фари, Ключ запалювання, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 11 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 50 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Потужність двигуна | 380 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 31.2 кг |
| Висота | 86 см |
| Довжина | 143 см |
| Ширина | 78 см |
- Ціна: 1 439 ₴



