Дитячий електромобіль Spoko SP-C30 помаранчевий машинка на акумуляторі 42400318

Дитячий електромобіль Spoko SP-C30 жовтогарячий (42400318)
Цікавий і незвичайний дитячий акумуляторний автомобіль Spoko SP-C30 подарує вашому малюкові десятки й навіть сотні веселих годинників. Конструкція дає змогу використовувати виріб як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
Вибрати дитячий акумуляторний автомобіль SP-C30 варто для раннього віку, адже велика увага приділена безпеці. Корпус виробу має кільцеве охоплення. Це необхідно, щоб захистити водія та виріб від зіткнень, а також уберегти від пошкоджень довкілля, наприклад меблі. Ніжки малюка ховаються за спеціальні бортики на корпусі. Дитина фіксується ременем безпеки, який надійно прилягає до тіла завдяки системі регулювання розміру.
Купити дитячий автомобіль акумуляторний Spoko можна без коливань навіть для малюків, які нещодавно почали активно бігати. У комплекті є пульт дистанційного керування, щоб дорослі обличчя могли контролювати розвагу. Дитина також може самостійно керувати відповідними елементами. Автомобіль акумуляторний для малюків дуже мобільний і рухливий, здатний розгорнутися на місці, тобто зробити повний оберт 360 градусів.
Крім цього, автомобіль додатково приваблює малюків своїми світловими ефектами, проблисковими маячками. Розібратися з повним списком функцій допоможуть технічні дані:
- Колір: оранжевий.
- Вік — 2-3 роки.
- Акумулятор — 6V4Ah.
- Гальма — гальмування двигуном.
- Потужність двигуна — 2 х 380 Вт.
- Кількість посадкових місць — 1.
- Розміри (ДхШхВ) — 58х68х48 см.
- Додаткові характеристики: Ключовий запуск; 2,4G пульт дистанційного керування Bluetooth; Світлодіодні фари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPOKO |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Ремені безпеки, Мелодії, Звукові ефекти |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Потужність двигуна | 380 Вт |
| Розміри | |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 68 см |
- Ціна: 2 413 ₴



