Дитячий електромотоцикл Spoko M-3639 червоний мотоцикл на акумуляторі 42300142
Дитячий електромотоцикл SPOKO M-3639 червоний (42300142)
Дитячий мотоцикл M 3639 - відмінний подарунок мотогонщику-початківцю від 3-х років. Оснащений трьома пластиковими колесами, потужним мотором та акумулятором великої ємності (до 90 хвилин на одній зарядці).
Усі електричні складові надійно заховані у корпусі. Завдяки музичним та світловим ефектам їзда на цьому мотоциклі буде захоплюючою та незабутньою.
Технічні характеристики:
- Потужний двигун 25 Вт
- Акумулятор 6V/5AH
- Індикатор заряду батареї
- Зарядка 6V/800mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, педаль
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари, музика, сигнал, регулювання гучності
- Додаткові кнопки на панелі: mp3, SD слот, USB роз'єм
- Комфортне пластикове сидіння
- Матеріал коліс: пластик
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимально допустиме навантаження: 25 кг
Розміри мотоцикла:
- Довжина - 80 см;
- Висота - 49 см;
- Ширина по колесах/по керму - 42 см/37 см;
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 23 см;
- Висота від підлоги до сидіння - 32 см;
- Висота до керма - 46 см;
- Розмір колеса/диска - 22 см/16 см
Додаткові характеристики:
- Кількість місць: 1
- Кількість двигунів: 1
- Час зарядки: 8 годин
- Запас ходу без підзарядки: 90 хв
- Індикатор заряду акумулятора: Так
- Кількість акумуляторів: 1 шт
- Кількість двигунів: 1 шт
- Передачі: 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад
- Максимальна швидкість: 7 км/год
Звертайте увагу на 3 головні показники у дитячих електромобілях:
- Розмір Мотоцикла
- Максимально допустима вага
- Розмір від підлоги до керма та до сидіння
- Дитина повинна сидіти на мотоциклі комфортно, а коліна не повинні заважати їй в управлінні і бути вищими за кермо.
- Мотоцикли підбираються виключно за зростом малюка.
УВАГА!
Для того, щоб не посадити акумулятори у вашому дитячому транспорті, намагайтеся їх зберігати в сухому місці і в момент, коли дитина довго не використовує машинку заряджати акумулятори 1 раз на тиждень, не даючи їм повністю сісти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPOKO |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Червоний |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Регулятор гучності, Передні фари, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Розміри | |
| Висота | 49 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 2 225 ₴








