Контейнер для сміття Rotho (Рото) Art Twist 25 л (11676) Сріблястий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: `11676
925 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер для сміття Rotho Art Twist 25 л (11676) Сріблястий
- Розміри: 333 x 252 x 476 мм
- Об'єм: 25 г.
- Виготовлення пластику
- Колір: чорний/ срібний
Контейнер для сміття "Art Twis" в сучасному дизайні буде виділятися в будь-якому просторі. Він зроблений так, щоб розміститися навіть у вузьких місцях, а ширина дозволяла розмістити відро в будь-якому місці, не заважаючи йому. Матеріал, який використовували для виготовлення контейнера, високоякісний пластик. Має зняте кришку, яку ви можете відкрити двома способами: натиснути на кришку, щоб відкрити її, або підняти. Краю кришку утримує сміттєвий мішок на місці і ховає його з поля зору. Можливий, гігієнічний у користуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotho |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 476 мм |
| Довжина | 333 мм |
| Знімна кришка | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність педалі | Ні |
| Об`єм | 25 л |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип сміттєвого відра | З поворотною кришкою |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 252 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴









