Дитячий електромотоцикл Spoko 1900S чорний мотоцикл на акумуляторі 42300211




Дитячий електромотоцикл SPOKO 1900S чорний (42300211)
Дитячий електромотоцикл SPOKO 1900S — чудовий подарунок початківцю мотоперегіннику від 3 років. Обладнаний трьома пластиковими колесами, потужним мотором і акумулятором великої ємності (до 120 хвилин на одному заряджанні).
Усі електричні складники надійно заховані в корпусі. Завдяки музичним і світловим ефектам їзда на цьому мотоциклі буде захопливою й незабутньою.
Технічні характеристики:
- Потужний двигун 25 Вт;
- Акумулятор 6V/5AH;
- Індикатор заряду батареї;
- Заряджання 6V/800mA, штекер круглий одинарний;
- Старт — кнопка, педаль;
- Рух уперед-назад — тумблер;
- Світлові та звукові ефекти, що світяться передні фари, музика, сигнал, регулювання гучності;
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, USB-роз'єм;
- Комфортне пластикове сидіння;
- Матеріал коліс: пластик;
- Матеріал корпусу: міцний пластик;
- Максимально допустиме навантаження: 40 кг.
Додаткові характеристики:
- Кількість місць: 1;
- Кількість двигунів: 1;
- Час заряджання: 12 годин;
- Запас ходу без підзаряджання: 120 хв;
- Індикатор заряду акумулятора: Так;
- Кількість акумуляторів: 1 шт;
- Кількість двигунів: 1 шт;
- Передачі: 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад;
- Максимальна швидкість: 6 км/год;
- Гарантія: 12 місяців.
Звертайте увагу на 3 головні показники в дитячих електромобілях:
- Розмір мотоцикла;
- Максимально допустима вага;
- Розмір від підлоги до керма та до сидіння;
- Дитина має сидіти на мотоциклі комфортно, а коліна не мають заважати їй у керуванні та бути вищою за кермо;
- Мотоцикли підбираються тільки за зростом малюка.
Внимание!
Щоб не посадити акумулятори у вашому дитячому транспорті, намагайтеся їх зберігати в сухому місці та в момент, коли дитина довго не використовує машинку заряджати акумулятори 1 раз на тиждень, не даючи їм повністю сісти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPOKO |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Чорний |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Особливості | Мелодії, Регулятор гучності, Передні фари, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 49 см |
- Ціна: 4 550 ₴



